KONST / Litografier / Färglitografi 8102151
nr 810 2151
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), 150/250 signerad, motivets mått: 26x20
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:50:15
1.100 kr
1.000 kr